Копия Случайная новость

Екологічний туризм можна визначити як інтегруючий напрямок рекреаційної діяльності спрямований на гармонізацію відносин між туристами, туроператорами, природним середовищем та місцевими громадами, що реалізується через екологізацію всіх видів туристської діяльності, охорону природи, екологічну освіту та виховання.

Контакты

04111 Украина г.Киев ул.Салютная 1-Б
Телефон офиса:
тел. (044) 599-5332
тел. (044) 227-8149
Наши сайты:
www.ecotour.com.ua
www.team.biz.ua
www.aat.ecotour.com.ua
www.info.ecotour.com.ua
Наша почта:
tkv@ecotour.com.ua
info@ecotour.com.ua

ПоискКемпінг – парки частина 31

Анастасія Ступачаенко

магістр географії рекреації та туризму

кафедри географії України

географічного факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

аналітичний огляд для екотур-інфо

Євро 2012 «Фанати – міфи і реалії»

1.5. Кемпінг-парки

Приймаючі міста Євро-2012 - Київ, Донецьк, Львів і Харків - готують кемпінг-парки для того, щоб розмістити за демократичними цінами тисячі фанатів з Європи, які відвідають матчі чемпіонату. Подібні наметові табори є зоною відповідальності не УЄФА, а приймаючих міст, які зобов'язувалися створити всі умови для проживання вболівальників. Важливо, щоб і сервіс в цих таборах був адекватним для європейців. УЄФА ретельно перевіряє, щоб заявлені кемпінги були реальними об'єктами приймаючих міст.

 

Футбольних уболівальників, що приїдуть на ЄВРО-2012, поселять на Трухановому острові. Спеціально для шведських фанів тут обладнають наметове містечко: прокладуть водопостачання, збільшать потужність електромережі, відремонтують стаціонарні туалети, встановлять медпункт і забезпечать охорону. В таборі одночасно можна буде поселити до 7-ми тисяч людей. Вартість проживання коливатиметься в межах 12-ти - 15-ти євро за добу, залежно від умов. Територію поділять на три зони. Брозову, срібну та золоту. У першій надаватимуть місце для власних наметів і забезпечуватимуть прибирання. У двох інших зручностей буде значно більше. Київ готується розмітити в кемпінгу в Гідропарку фанів збірної Швеції. До поселення в наметовому містечку Києва вже придивляються близько 6000 шведів, і є прогнози, що до початку турніру кількість охочих збільшиться до 15 000 - 16 000.

Кемпінг-парк Донецька розташований в південній частині міста.   
Відстань від кемпінг-парку до стадіону «Донбас Арена» — приблизно 10 км, час у дорозі громадським транспортом — 20 хвилин. Для вболівальників будуть організовані трансфери з аеропорту, залізничного вокзалу, а також на стадіон і в центр міста. В кемпінг – парку розмістяться:

  • Спеціалізовані намети, обладнані спальними місцями, освітленням, антимоскітним захистом.
  • Автокемпінг і парковка для власного транспорту.
  • Сектор розміщення гостей у власних наметах.

Санітарні зони — туалети, душові кабіни, умивальники. Також відділення банку, термінали поповнення, камери схову, пункти прийому білизни, прокату речей, магазин, служба таксі, медичні пункти, WiFi-зони, цілодобові охорона та інформаційна підтримка. Із додаткових зручностей - вентилятори, праски, побутові дрібниці. Безліч пунктів харчування (в тому числі цілодобові), пивні бари, апарати з продажу продуктів харчування та напоїв. Розваги кемпінг – парку: трансляція футбольних матчів, турніри з пляжного футболу,волейболу, атракціони, екскурсійні тури, нічні дискотеки.

Данські вболівальники під час проведення Євро 2012 у Львові, проживатимуть у фан-кемпінгу. Очікується більше 10 тис осіб. За попередніми підрахунками найбільше вболівальників приїдуть на матчі за участю Німеччини, оскільки німецькі вболівальники традиційно активно і масово підтримують свою національну команду – у них понад 100 тисяч офіційних зареєстрованих фанів. Трохи менше вболівальників збере поєдинок між Данією і Португалією, у зв’язку із віддаленістю цих країн. Загалом, у Львові очікується до 10-13 тис вболівальників з Данії, 20 тис вболівальників з Німеччини та ще приблизно 4 тис з Португалії. У селі Водники, що за 12 км від Львова, розпочали монтувати фан-кемпінг до «Євро-2012». Наметове містечко виросте на базі відпочинкового комплексу. Там, просто неба, у палатках житиме півтисячі вболівальники збірної Данії, які вже забронювали місця. Фан-кемпінг розташований на території розважального комплексу «Бухта Вікінгів» всього лише в 15 км від стадіону «Арена-Львів» та в 22 км від аеропорту. За оренду двомісного намету з датчан братимуть 70 євро за добу, трьохмісна палатка коштуватиме 150 євро за добу, намет для чотирьох осіб коштуватиме 120 євро за добу. У ціну вже входять спальні мішки та килимки та користування вбиральнею і душовою кабінкою. Якщо ж вболівальники приїдуть зі своїми палатками, то за місце у наметовому містечку доведеться заплатити усього 30 євро за добу. Харчування обійдеться додатково – 20 євро на день. Щодо побуту, то для європейських вболівальників додатково монтують душові кабінки та вбиральні. Для розміщення наметів відведено два місця: перше – це зелений газон вздовж кінної траси. Друге місце – площа 2,5 гектари. На території фан – кемпінгу розмістяться до 150 парко-місць для караванів, Wi-Fi, ресторани української та європейської кухні, бари, намети з напоями та снеками, насичена концертна програма, великий екран, який дасть змогу не упустити жодної деталі при перегляді матчів ЄВРО 2012, 3 тенісних корти, стрільба, дартс, спортивні майданчики для футболу, баскетболу та волейболу, а також можливість катання на конях, велосипедах та роликах. На території кемпінгу облаштовано пляж з лежаками на березі озера. Здійснюється трансфер «Кемпінг-Львів-Кемпінг». Безпеку футбольним фанам гарантуватиме не лише українська міліція. Вболівальники збірної Данії приїдуть зі своїми правоохоронцями.

Харків готується розселити у кемпінг-містечку на території гідропарку 10 тисяч голландських вболівальників. На території Журавлівського гідропарку, за попередніми домовленостями, створюється «оранж-кемп» - фан-містечко для вболівальників збірної команди Нідерландів. Як зазначають у департаменті Євро-2012, фан-кемпінг буде забезпечений всією необхідною інфраструктурою та заходами безпеки. Крім того, планується участь голландських творчих діячів та колективів в розважальній програмі фан-зони та фан-кемпінгу вболівальників збірної команди Нідерландів.