Копия Случайная новость

Рекреация – от лат. Recreatio  — восстановление; франц. recreation – развлечение, отдых, перемена действия, исключающая трудовую деятельность и характеризующие пространство, связанное с этими действиями.

Контакты

04111 Украина г.Киев ул.Салютная 1-Б
Телефон офиса:
тел. (044) 599-5332
тел. (044) 227-8149
Наши сайты:
www.ecotour.com.ua
www.team.biz.ua
www.aat.ecotour.com.ua
www.info.ecotour.com.ua
Наша почта:
tkv@ecotour.com.ua
info@ecotour.com.ua

ПоискОрганізація фан – зон частина 28

Анастасія Ступачаенко

магістр географії рекреації та туризму

кафедри географії України

географічного факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

аналітичний огляд для екотур-інфо

Євро 2012 «Фанати – міфи і реалії»

1.4. Організація фан зон

Донецьк

У Ворошиловському районі Донецька біля рекреаційної території парку Щербакова для проведення матчів Євро-2012 була запропонована територія для організації фан - зони, яка дозволить облаштувати дозвілля приїжджим іногороднім та іноземним любителям футболу (60-80 тис. уболівальників, за іншими даними - 45 тис., за третіми - 100 тис.). Загальна площа фан-зони буде 63,5 тис. кв.м (за іншими даними 48,28 тис.кв.м). Корисна площа для розміщення вболівальників 23 тис.кв.м. Торгові павільйони - 34 шт. на 1224 кв. м. Передбачається 2 входи і 7 виходів з фан-зони. Зона для активного відпочинку - на штучних футбольних полях ФК «Шахтар» проведуть чемпіонат серед уболівальників. У міжматчеві дні - конкурс феєрверків, лазерне шоу, конкурс малюнків, змагання з настільного футболу, боді арт .

VIP-зона, розрахована на 280 гостей. До неї буде окремий вхід, а також паркінг на 44 автомобіля. (див. додаток 7)

Територія оснащена всіма необхідними точками підключення до комунікацій - електрики, каналізації та водопостачання. Санітарних зон буде дві, з туалетами єврозразка, підключеними до стаціонарних точок водопостачання і каналізації. Також планується забезпечення телефонним зв'язком - мобільного та стаціонарного, і бездротовим інтернетом. Щодня ведуться роботи по створенню Найбільшого комфорту для перебування у фан-зоні і проводяться різні організаційні заходи, що включають в себе спортивні, розважальні та культурно-масові підготовчі програми. [28].

Головна сцена фан-зони буде розташовуватися безпосередньо перед стадіоном« Шахтар ». Для трансляції матчів чемпіонату на ній буде закріплений основний екран (розміром близько 120 кв. м). Також по обидві сторони території знаходження вболівальників будуть пропорційно укріплені два додаткових екрану(50 кв.м.). Також на території фан-зони буде споруджена додаткова сцена, на якій будуть проводитися культурно-масові заходи - святкові концерти, караоке, конкурс національних танців і багато іншого .

На території фан-зони також буде здійснюватись широкомасштабна торгівля продуктами харчування та сувенірами, присвяченими Євро-2012. Також організатори заходу вважають за потрібне відкрити в фан-зоні спеціалізований магазин спортивних товарів марки «Адідас» та ресторанний заклад «Макдональдс», який є офіційним спонсором Євро-2012.

Зони паркування дозволять розмістити на своїй площі близько 150 легкових автомобілів і близько 20 автобусів.

Говорячи про обов'язкові пункти підготовки фан-зони до безпеки всіх вболівальників, на території будуть розташовані рятувальні центри екстрених служб - пункти швидкої допомоги, міліції, пожежної служби та МНС. На випадки екстрених ситуацій, небезпечних для життя уболівальників, фан-зону забезпечили сім'ю додатковими запасними виходами, які будуть у разі необхідності відкриті і підсвічені відповідними табличками.