Копия Случайная новость

Етнотолерантна (її ще можна назвати етногеоекологічною) виявляється у повазі інтересів місцевих жителів. Це перш за все шанобливе ставлення до місцевого населення, збереження традиційних систем природокористування, повага та дотримання місцевих законів і звичаїв, а також внесок туризму в соціально-економічний розвиток даної території.

Контакты

04111 Украина г.Киев ул.Салютная 1-Б
Телефон офиса:
тел. (044) 599-5332
тел. (044) 227-8149
Наши сайты:
www.ecotour.com.ua
www.team.biz.ua
www.aat.ecotour.com.ua
www.info.ecotour.com.ua
Наша почта:
tkv@ecotour.com.ua
info@ecotour.com.ua

ПоискОрганізація фан – зон частина 27

Анастасія Ступачаенко

магістр географії рекреації та туризму

кафедри географії України

географічного факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

аналітичний огляд для екотур-інфо

Євро 2012 «Фанати – міфи і реалії»

1.4. Організація фан зон

Київ

Під час Євро-2012 у Києві буде функціонувати одна офіційна фан-зона УЄФА. Вона розташовуватиметься на Майдані Незалежності й простягатиметься Хрещатиком від вулиць Інститутської до Богдана Хмельницького. У цілодобово охороняємій  фан-зоні, обгородженій по периметру металевим сітчастим парканом, висотою 2,5 метри , фанатам футболу створять комфортні умови.

Фан-зона вміщатиме 70 тисяч уболівальників, а в дні проведення матчів - до 100 тисяч. Проектом фан-зони передбачається розміщення на ній зон відпочинку, перегляду матчів, харчування, VIP-зони, санітарної та технічної зон, а також зони для вболівальників з обмеженими фізичними можливостями.

 

Офіційна фан-зона УЄФА матиме 9 загальних входів (у тому числі одна для VIP-осіб) та 7 виходів. Окрім цього, зона матиме 16 евакуаційних виходів, обладнаних відеоспостереженням, стюарди будуть обслуговувати камери схову для речей. Адже в фан-зону заборонять проносити великі сумки, рюкзаки, пакети, парасольки-тростини, мотоциклетні шоломи, велосипеди, ролики, прапори, тканинні плакати, тварин, рекламні матеріали, напої, професійні фото-і відеокамери. Не кажучи вже про такі речі, як зброя, вибухові речовини і піротехнічні пристрої, ліки, шприци, рідини в будь-якій тарі, аерозолі, свічки, наркотики, гучномовці. Периметр фан-зони - 1,7 км.

Для обслуговування футбольних вболівальників привернуть шість бригад швидкої допомоги. Лікарі будуть чергувати в спеціальних медпунктах, розгорнутих на Хрещатику та на евакуаційних шляхах з фан-зони. Розважати багатотисячну юрбу фанатів (в зоні очікується від 20 до 70 000 осіб) влада Києва збирається з 18.00 до 23.00 у дні, коли немає футбольних матчів.

У фан-зоні встановлять чотири екрани - один величезний (12x16 метрів) на сцені на Майдані Незалежності і три поменше - біля Центрального універмагу і поряд з Бессарабським ринком. На Хрещатику вболівальники зможуть перекусити в спеціально відкритих точках громадського харчування, відпочити під каштанами, придбати сувеніри в офіційному магазині УЄФА Євро-2012 (облаштують окремий павільйон), пройтися по бутиках, відвідати санітарно-технічну зону на 120 кабінок біотуалетів. Для віпів організують зону зі своєю інфраструктурою і окремим входом. [27].

Фан-зона працюватиме протягом усього періоду єврочемпіонату, причому в цей час вулиця Хрещатик стане пішохідною. (див. додаток5)

Неофіційні фан-зони:

- Комплекс з чотирьох фан-зон в селі Підгірці Київської області

Інфраструктура проекту передбачає створення кемпінг-парку, зони для розміщення уболівальників у власних наметах, мотелів, паркувальних зон, спорт-барів, комфортабельних апартаментів, спортивно-оздоровчих комплексів та фан-зон зони з великими екранами для перегляду матчів.

Щодня комплекс зможе прийняти до 50-ти тисяч гостей.здесь вже функціонує басейн, будуть тенісні корти, спортивні кафе. Організація та екскурсії по Київщині,

- Українка (Київська область). фан-зона на 2 тис.чол. буде розташована на березі річки Дніпро, тут зможуть одночасно причалювати два пятипалубних прогулянкових корабля класу «річка-море». Зона буде складатися з великого екрану 6 × 8 метрів, трибуни зі столиками, диванчиками й кріслами.

- Біла Церква (Київська область). Зона на 20 тис.місць розташована на території центрального міського пляжу. Зона буде складатися з великого екрану 6 × 8 метрів, трибуни зі столиками, диванчиками й кріслами. Протягом усього дня в розпорядженні гостей і вболівальників будуть: волейбольний та футбольний майданчики, човнова станція, тенісні корти, ресторан, кафе. Також для гостей фан-зони передбачена програма відвідин села Карапиші Миронівського району з можливим проживанням у сільській хаті, обідом, вечерею

- Яготин (Київська область). Фан-зона на 10 тис.місць розташована в парку на березі озера Супій, складатиметься з великого екрану 6 × 8 метрів, трибун, літніх кафе і майданчиків для перегляду ігор Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Поруч знаходиться стадіон з футбольним полем і волейбольним майданчиком.