Копия Случайная новость

Екологічний туризм, екотуризм (англ. ecotour, ecotourism) - подорожі, що організовуються і здійснюються у такий спосіб, щоб не порушувати природний баланс екосистем, ландшафтів, не виснажувати туристсько-рекреаційні ресурси територій відвідування.

Контакты

04111 Украина г.Киев ул.Салютная 1-Б
Телефон офиса:
тел. (044) 599-5332
тел. (044) 227-8149
Наши сайты:
www.ecotour.com.ua
www.team.biz.ua
www.aat.ecotour.com.ua
www.info.ecotour.com.ua
Наша почта:
tkv@ecotour.com.ua
info@ecotour.com.ua

ПоискГеоконфліктологічні аспекти підготовки спортивних об`єктів до Євро 2012 частина 9

Анастасія Ступачаенко

магістр географії рекреації та туризму

кафедри географії України

географічного факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

аналітичний огляд для екотур-інфо

Євро 2012 «Фанати – міфи і реалії»

1.2. Геоконфліктологічна характеристика об`єктів до «Євро – 2012»

Арена «Львів» (див. додаток 3)

Місткість – 34 915.

Місць для неповносправних – 104.

Паркомісць – 4500.

Відкриття – 29 жовтня 2011 року.

Представники УЄФА охрестити «Арену Львів» найкомфортнішим стадіоном для вболівальників серед тих, що будуть представлені на Євро-2012. Відсутність бігових доріжок, а також спеціально спроектована конструкція трибун створюють максимальний ефект присутності глядача на полі.

«Арена Львів» – один з найновіших стадіонів Європи, відповідно, об’єкт оснащений модерновими технологіями, характеристики яких ще довгий час залишатимуться актуальними. Під час футбольних матчів, концертів та розважальних заходів спортивна арена Львова прийматиме 33–34 тисячі гостей. Окрім цього, масштабні площі довкола стадіону дозволяють проводити тут найбільші  у Західній Україні спортивно-розважальні шоу, фестивалі та концерти, які зможуть відвідати понад 120 тисяч осіб.

Львівський стадіон розрахований на 34 915 місць, із яких 408 – для бізнес-гостей та 192 – у VIP-зоні. Поряд з цим, під час Євро-2012 на арені буде 522  місць для представників медіа та 104 для неповносправних. Усі сидіння для глядачів розміщені під накриттям, частина якого буде прозорою. [33].

Однією з особливостей стадіону є його променада, що розподілятиме потоки відвідувачів між першим і другим ярусами арени. Тут переважно розташовуються заклади харчування та санітарні зони. Водночас променада – важлива ланка у системі пересування та безпеки глядачів.

Під час проведення футбольних матчів та інших масових заходів гостей обслуговуватимуть 19 фаст-фудів, розташованих на променаді «Арена Львів», а також 7 фаст-фудів з продажу їжі та напоїв на зовнішньому периметрі стадіону. Загальна кількість обслуговуючого персоналу зон гостинності – 300 осіб.

У західній трибуні арени розташований п’ятиповерховий адміністративний корпус. Тут розміщені приміщення для гравців і тренерів, прес-центр, конференц-зала, зона для VIP-осіб, приміщення для організаторів чемпіонату, а також чимало комерційних площ.

Новий стадіон знаходиться у південній частині Львова. Таке місце розташування вигідно сполучає спортивно-торгово-розважальний комплекс з важливими функціональними зонами міста. Доїзди до стадіону – п’ять нових доріг з вулиць Стрийської, Вернадського та Кільцевої дороги.

Під час Євро-2012 на «Арені Львів» зіграють три матчі групи B.