Копия Случайная новость

Рекреационная деятельность охватывает различные виды занятий (туризм, физкультура, спорт, художественная самодеятельность, техническое творчество, коллекционирование и т.п.) с неодинаковой степенью физических, интеллектуальных и эмоциональных нагрузок.

Контакты

04111 Украина г.Киев ул.Салютная 1-Б
Телефон офиса:
тел. (044) 599-5332
тел. (044) 227-8149
Наши сайты:
www.ecotour.com.ua
www.team.biz.ua
www.aat.ecotour.com.ua
www.info.ecotour.com.ua
Наша почта:
tkv@ecotour.com.ua
info@ecotour.com.ua

ПоискГеоконфліктологічні аспекти підготовки спортивних об`єктів до Євро 2012 частина 5

Анастасія Ступачаенко

магістр географії рекреації та туризму

кафедри географії України

географічного факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

аналітичний огляд для екотур-інфо

Євро 2012 «Фанати – міфи і реалії»

1.2. Геоконфліктологічна характеристика об`єктів до «Євро – 2012»

НСК «Олімпійський»

Місткість – 70 050.

Місць для неповносправних – 150.

Паркомісць – 248.

Відкриття – 8 жовтня 2011 року.

НСК «Олімпійський» – не просто головна арена Євро-2012, де відбудеться фінал футбольного турніру, а ще й найбільший стадіон єврочемпіонату. Понад 70 тисяч вболівальників зможуть розміститися на трибунах НСК, щоправда на Євро УЄФА буде використовувати тільки 68055 місць.

 

Реконструкція стадіону, яка тривала більше трьох років, зберегла автентичний насип нижнього і другого залізобетонного ярусів трибун. В свою чергу, оновлення арени надало НСК унікальності – найбільший у Європі мембранний дах – 48000 м кв. Він виготовлений зі склотканини, покритий тефлоном з обох сторін: вогнетривкий, надміцний, самоочищається і пропускає 12% світла. 640 вмонтованих у накриття прозорих куполів дають полю необхідну кількість сонячного проміння. Водночас дах покриває 100% глядацьких місць.

8 хвилин достатньо для евакуації всіх гостей стадіону

7 пунктів першої медичної допомоги обладнано на території комплексу

15 мобільних бригад першої допомоги чергують у секторах стадіону під час заходів

6 машин швидкої допомоги перебувають на території комплексу під час матчів

250 сек'юріті в матчеві дні та дні проведення масових заходів забезпечують безпеку глядачів

1 000 стюардів у матчеві дні та дні проведення масових заходів стежать за порядком і допомагають гостям арени

«Олімпійський» – багатофункціональна спортивна арена для проведення як футбольних матчів, так і легкоатлетичних змагань міжнародного рівня. Тут є вісім бігових доріжок, сектори для стрибків у довжину, метання спису, молота та диску, штовхання ядра, а також зони для стрибків з жердиною та у висоту.

Стадіон обладнаний двома найбільшими в Україні світлодіодними екранами, кожний по 103,36 м кв. На арені встановлено 608 прожекторів, що освітлюють поле і трибуни із загальною потужністю 2400 люкс. «Олімпійський» має 42 фаст-фуди та ресторан площею 560 м кв.

НСК – один з двох стадіонів разом із «Ареною Львів», які були побудовані за кошти центрального бюджету. Відповідно, держава взяла під особистий контроль розробку та виконання маркетингової програми спорткомплексу. У планах, окрім спортивних подій (футбол, легка атлетика, бокс), – проведення на арені концертів, масово-культурних заходів, розважальних шоу. Велику увагу операційна команда НСК приділяє діловим подіям, які можна провести в кількох залах («Citius», «Altius», «Fortius», «Sprint», «Зала Чемпіонів» і т.д.), розміщених у конференц-зоні.

Офіційна церемонія відкриття НСК відбулася 8 жовтня 2011 року. Того дня разом із гранд-шоу глядачі побачили також виступ світової зірки Шакіри. Через місяць після цього, 11 листопада, стадіон прийняв першу футбольну подію – товариський матч національних збірних України та Німеччини. У фантастичному поєдинку, який завершився внічию (3:3), було встановлено рекорд відвідуваності оновленого «Олімпійського» – на грі були присутні 69720 глядачів. [31].

У червні-липні 2012-го, коли НСК прийматиме 5 матчів Євро-2012 – три поєдинки групи D, а також чвертьфінал та фінал турніру. [5].

Дістатись до стадіону можна:

• метро (ст. Олімпійська, ст. Палац Спорту)
• автобус (№ 69), тролейбус (№ 3, 40), маршрутне таксі (№ 171, 411,427)
• автомобіль (вирішивши добиратися до стадіону на особистому транспорті, слід прийняти до уваги, що 1,5 кілометрова зона навколо стадіону є проблематичною з точки зору наявності паркувальних місць. Рекомендовано використовувати альтернативні варіанти для того, щоб дістатися на стадіон.
• таксі (можливість укладення договору з компанією таксі для надання пільгових тарифів для пасажирів, які прямують на стадіон)

Вхід на територію НСК відбувається через турнікети:

з Центрального входу Західний 1-5 (ст. метро «Олімпійська», рекомендовано вхід до секторів A, D)

з Північного входу Північний 1-2 (ст. метро «Палац Спорту», рекомендовано вхід до секторів В, С)

Вхід людей з обмеженими фізичними можливостями здійснюється через спеціальний блок турнікетів на вході Північний-2 (зі сторони ст. метро «Палац Спорту») та Західний - 2 (зі сторони ст. метро «Олімпійська»).

Після проїзду/проходу через блок турнікетів є можливість без перешкод заїхати/зайти до сектору С нижнього ярусу, де знаходяться спеціальні місця для людей з обмеженими фізичними можливостями та місця для супроводжуючих осіб.